Epson SureLab SL D700 Profesyonel Ticari Fotoğraf Baskı Makinesi

Yüksek kaliteli fotoğraflar basmak ve işlerini geliştirmek isteyen fotoğraf stüdyoları ve fotoğrafçılar için tasarlanmıştır.

  • Çok çeşitli mevcut baskı formatı
  • Parlak ve mat kağıtlarda baskı alın
  • Inkjet teknolojili fotoğraf yazıcısı

Bir metre uzunluğa kadar yüksek kaliteli fotoğraf baskısı için tasarlanan yazıcı, Epson’un ilk mürekkep püskürtmeli 6 renkli kompak fotoğraf prodüksiyonu yazıcısıdır. Canlı ve net sonuçlar için Epson orijinal mürekkebi ile birlikte Micro Piezo baskı kafası ve görüntü işleme teknolojimizi kullanmaktadır. Fotoğraf, kart, resim reprodüksiyonları ve diğer kaliteli baskı sonuçları almak için idealdir.

“Ürün 2.el, Refurbished, revizyonlu üründür. Sıfır ürün satışı, D800 olarak devam etmektedir.”

Stok kodu: C11CD62001CX Kategoriler:

Açıklama

D700, fotoğraf, kart, davetiye, el ilanı ve promosyon broşürlerini, 102–210 mm genişlikten 89–1000 mm uzunluğa kadar parlak ve mat rulo kağıtları içeren geniş bir kağıt yelpazesine basar. SureLab D700’ün kompakt boyutu sayesinde bu masaüstü yazıcı, fotoğraf kulübelerine tam olarak uygundur ve çoğu parçası kalıcı sabit olduğu için dayanıklıdır.

Yüksek kaliteli prodüksiyon fotoğraf baskısı
Epson’un profesyonel fotoğraf baskısındaki başarısını temel alan Epson SureLab SL D700 | Profesyonel Ticari Fotoğraf Baskı Makinesi, Epson’un profesyonel grafik yazıcılarına paralel bir baskı kalitesi ve renk tutarlılığı sunar. SureLab D700, yüksek kaliteli görüntü baskısı, tebrik kartları veya karma baskı işleri için idealdir. Bu mürekkep püskürtme teknolojili 6 renkli yazıcı, geniş bir renk yelpazesine sahiptir ve net görüntü baskısı sağlar. Yüksek üretim hızlarında birinci sınıf parlak fotoğraf baskısı için formüle edilmiş olan profesyonel bir mürekkep kullanır. Baskı başına maliyeti düşüktür ve 720dpi x 1440dpi yüksek çözünürlüğe sahiptir.

Güvenilir ve uygun maliyetli
Bu yazıcının bakım aralıkları uzundur, fazla bakım gerektirmez ve uzun kullanım ömürlü bıçağı, çalışmama süresini kısaltmanıza ve zaman ve maliyetten tasarruf sağlamanıza yardımcı olur.

UltraChrome D6-S mürekkep
Bu yazıcı, özel geliştirilmiş Epson UltraChrome D6-S mürekkep ile birlikte, canlı renklere, yoğun siyahlara, keskin konturlara ve yumuşak geçişlere sahip sıra dışı görseller üretir.

Ek bilgi

Baskı Tipi

Inkjet Mürekkep Püskürtmeli

Kağıt Ölçüsü (rulo)

102 mm, 127 mm, 152 mm, 203 mm, 210 mm

Bağlantı Tipi

USB

Kendi Yazılımı

Order Controller, Var

Teknoloji

Ultrachrome® D6-S

Renk

6 Renk, Cyan, Light Cyan, Light Magenta, Magenta, Photo Black, Yellow

Hoşunuza gidebilir…